Öne Çıkanlar corona Revizyon İhsaniye BTSO Bursada teleferik ücretlerine zam
banner13

YELKEN YARIŞLARINDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU


İznik Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen ve Türkiye Yelken Federasyonu faaliyet programında yer
alan İbrahim Öncü Kupası Yelken Yarışları Çanakkale Yelken Kulübü, Pendik Deniz,Yat ve Yelken
Kulübü,Şişecam Spor Kulübü,Tuzla Yelken Kulübü,İzmit Yelken Spor Kulübü,Körfez Yarımca
Yelken Kulübü ve ev sahibi İznik Belediyespor Kulübünün katılımlarıyla toplamda 50 sporcu ile
gerçekleşti.
Genç yelkencilere kupaları İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Bursa Büyükşehir Belediyesi
Meclis Üyesi Ali Çil, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü
Hüseyin Coşkun, İzbel A.Ş Genel Müdürü Suat Okkalı, Bursa Yelken İl Temsilcisi Mustafa Öncü ve
hakemler tarafından takdim edildi.
Yarışmalarda ise sonuçlar şu şekilde oldu;
Optimist Genel
1- Yusuf Eymen Balaban (İznik Belediyespor Kulübü)
2- Deniz Ali Yıldız (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
3- Ömer Ercan Ulusal (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
4- Damla Öztürk (Şişecam Spor Kulübü)
5- Can Aydınlar (Çanakkale Yelken Kulübü)
Optimist Kızlar
1- Damla Öztürk (Şişecam Spor Kulübü)
2- Ada Melis Elibol (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
3- Zeynep Eylül Karaduman(Şişecam Spor Kulübü)
Optimist Junior
1- Deniz Ali Yıldız ( Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
2- Demir Şeranoğlu (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
3- M Yekta Tabak (İznik Belediyespor Kulübü)
4- Ada Melis Elibol (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
5- Rüzgar Uraz Şahin (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
Optimist Junior Kızlar
1- Ada Melis Elibol (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
2- Selen Akça. (Körfez Yarımca Yelken Kulübü)

3- Buğday Ören ( Çanakkale Yelken Kulübü)
Ilca 4 Genel
1- Sertaç Akça. ( Körfez Yarımca Yelken Kulübü)
2- Demir Özbaş (İzmit Yelken Spor Kulübü)
3- Iraz Zehra Tom (İzmit Yelken spor kulübü)
4- Ceylin Sare Dağhan (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
5- Berrin Errin Özden (Körfez Yarımca Yelken Kulübü)
Ilca 4 Kızlar
1- Iraz Zehra Tom ( İzmit Yelken spor Kulübü)
2- Ceylin Sare Dağhan (Pendik Deniz Yat ve Yelken Kulübü)
3- Beril Errin Özden( Körfez Yarımca Yelken Kulübü)
Ilca 4 Junior
1- Demir Özbal (İzmit Yelken spor Kulübü)
2- Iraz Zehra Tom (İzmit Yelken spor Kulübü ü)
3- Hazar Efe Aydın (İznik Belediyespor Kulübü)
Ilca 6 Genel
1- Yaman Akbaş (Pendik Deniz Yat Kulübü)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner22