Festival kapsamında ünlü müzisyen Semicenk, Yunuseli Havaalanı’nda kurulan sahnede hayranlarıyla buluştu. On binlerce sanatseverin katıldığı konserde Semicenk, alkışları Bursalılar’a armağan etti. Sanatçı, “Düşer Aklıma”, “Batık Gemi”, “Al Sevgilim”, “Unutmak Öyle Kolay mı Sandın”, “Herkes Gibisin” gibi en beğenilen şarkılarını Bursalılar ile hep bir ağızdan söyledi.
BURSA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ’NDE SEMİCENK COŞKUSU
Bursa Kültür Yolu Festivali kapsamında, Yunuseli Havaalanı’nda kurulan sahnede konser veren müzisyen Semicenk, en sevilen şarkılarını Bursalılar için seslendirdi. Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği konsere on binlerce kişi katıldı.
02 Haziran 2024 Pazar 17:49
![BURSA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ’NDE SEMİCENK COŞKUSU](https://www.bursahabermerkezi.com/images/haberler/2024/06/bursa_kultur_yolu_festivalinde_semicenk_coskusu_h55585_32629.jpg)