Bursa'nın 17 ilçesinde etkili ve güvenli yöntemlerle sivrisinek ve karasinek popülasyonunu kontrol altına almak amacıyla 248 personel, 80 araç ve 250 ekipman ile sahada çalışamlara gece gündüz devam ediyor.
Tarım A.Ş şirketi çalışmaları esnasında çevre ve insan sağlığına duyarlı yaklaşımları benimsiyor.
Planlanan programlar dahilinde 17 ilçelerde ilaçlama işlemlerini gece gündüz gerçekleştirerek, Bursa'lı vatandaşlara daha sağlıklı ve rahat bir yaşam alanı sunmayı hedeflediği söylendi.