Usta Gazeteci, Yazar ve Siyasal İletişim Uzmanı Necmi İnce'nin hazırlayıp sunduğu İnce Bakış programının bugünkü konuğu Demokrat Parti Bursa İl Başkanı Sn. Çağrı Kaplan oldu. Yerel seçimlerde Demokrat Parti Bursa Belediye Başkan Adayları ve hedeflerinin konuşulduğu bu programda Kaplan önemli açıklamalarda bulundu.
İyi seyirler...
DEMOKRAT PARTİ BURSA İL BAŞKANI ÇAĞRI KAPLAN:" BURSALILARI DEMOKRAT PARTİLİ BELEDİYELERE KAVUŞTURACAĞIZ"
İNCE BAKIŞ programı yine gündemi belirledi.
21 Şubat 2024 Çarşamba 21:42
![DEMOKRAT PARTİ BURSA İL BAŞKANI ÇAĞRI KAPLAN:" BURSALILARI DEMOKRAT PARTİLİ BELEDİYELERE KAVUŞTURACAĞIZ"](https://www.bursahabermerkezi.com/images/haberler/2024/02/demokrat_parti_bursa_il_baskani_cagri_kaplan_bursa_lilari_demokrat_parti_li_belediyelere_kavusturacagiz_h54096_1c471.jpg)