Aydın, ‘Osmangazi’de okul öncesi eğitime destek sağlayarak 3-6 yaş arası çocuklarımızın yetenek ve becerilerini okul öncesi eğitimle etkili bir biçimde geliştirecek, bedensel, zihinsel, sosyal yönden gelişimleri sağlanacak ve ilkokula hazır hale getirilecek kreşler açacağız. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda belediyenin verimli çalıştıramayarak kapattığı belediye çalışanlarına özel kreşi tekrar açacağız” dedi.
Osmangazi’deki bütün beton meydanları da yeşil alana, sosyal alanlara dönüştüreceklerini kaydeden Aydın, bakımsız, atıl kalmış tüm alanları Osmangazililerin kullanımına açacaklarını belirtti.
Aydın, CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan ve Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu ile birlikte Emek'te Giresun Soğukpınarlılar, Yağlıdereliler, Espiye Ericek Köyü, Söğütağzı ve Tirebolulular derneklerini ziyaret ederek programlarını tamamladı.