İnegöl Belediyesi, Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle 7 kırsal mahallede bulunan ilkokullarda 353 öğrenciye kitap seti hediye etti.Eğitime sağladığı katkılarla geleceğimizin umudu olan çocuklara güzel yarınlar hazırlama gayreti içerisinde olan İnegöl Belediyesi, Dünya Çocuk Kitapları Haftasında da ilçedeki öğrencileri unutmadı. Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle 7 kırsal mahallenin ilkokulunda 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf öğrencisi 353 çocuğa 3 kitaptan oluşan set hediye edildi.EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ BELEDİYE |
İnegöl Belediyesi'nden 353 öğrenciye kitap
15 Kasım 2017 Çarşamba 18:30
![İnegöl Belediyesi'nden 353 öğrenciye kitap](https://www.bursahabermerkezi.com/images/haberler/2017/11/inegol-bel-780.jpg)