banner15
Öne Çıkanlar Köpek Hukuk OSMANGAZİ cinayet Suuçtu

NECMİ İNCE YAZDI:NEZİR ASAROĞLU'NUN REZİLLİKLERİ BİTMİYOR!

Bu köşe yazımın asıl konusu olan Nezir Asaoğlu ile ilgili yazıma geçmeden önce bazı konuları sizlere aktarmak istiyorum.

Geçtiğimiz günlerde hem Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş ve Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ile ilgili yazdığımız yazılarla ilgili hala bir açıklama gelmediğini ifade edeyim.

Hatırlarsanız özellikle hem Alinur Aktaş’a sorduğumuz bazı önemli konular olmak üzere hemde Ayhan Salman’a sorduğumu yazılarla ilgili neden se bu sorulara cevap vermeyerek kacarak bizden kurtulacaklarını zannediyorlar.

Ama bizler doğru bildiğimiz yolda yazılarımızla sorularımızı yazmaya devam edeğiz.

Malum bu müptezelin rezilleri her gün sosyal medyada gündeme gelmeye devam ediyor.

Pandoranın kutusudan sürpriz olaylar çıkıyor.

Ama birileri hala kafalarını kuma gömüyor.

Üniversiteden arkadaşı olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş olmak üzere Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’ında ona destek verdiğini ve onu ziyaret ettiğini bilmeyen yok.

Hatta bazı kamu ve özel kurumlar belediyeler olmak üzere ona alenen veya gizli destek veren kuruluşlar utanmadan söyleyelim.

Ama gelinen son noktada Nezir Asaroğlu için iddia edilen haberler çıktıktan sonra herkesin tavrı değişti.

Gerçi bazı meslektaşlarımız ve bu şahsın kankileri olmak üzere başta Kenan Kibar başta olmak üzere Ercan Akyıldız,Fehim Ferik,Semra Nejla Teke ve Özlem Yağmur'un nasıl tavır aldıkları da merak konusu.

Hatırlarsanız Nezier Asaroğlu'na açtığım bana karşı işlediği tehdit ve hakaretten 4 ay hapis aldığı cezada 3o yıllık kankisi olan Kenan Kibar onu kurtarmak için mahkemeye gelmişti ama hiç bir faydası olmamıştı.

Öncelikle en yakın arkadaşları ve kamu ve özel kurumlar tepkilerini bir şekilde açıkladıklarını söylediklerini duyduk.

İyide olmuş aslında.

Şayet bu iddilar doğru ise böyle bir terbiyesizliği yapan kişiye bırakın destek vermeyi selam bile verilmez.

Malum bende bu şahış ile ilgili bu kadar rezillikleri çıktından sonra arkadaş tavsiyesi olarak bir an önce sosyal medya hesapları ve gazetecilik faaaliyetlerini bırakıp emekli olması gerektiğini acizane söylemiştik.

Ama bu temennimiz ise çok ağır gelecekki hala algı yönetimi ile güya sosyal medyadan haberlerini ve görüşlerini yazarak ayakta kaldığını ve yoluma devam edeiyorum mesajı verdiğini ifade edelim.

İşte size bu köşe yazımda sosyal medyada çıkan haberlerle ilgili enbursa haber sitesinde çıkan haber ile iligil iddia edilen yazıları alıntı yapılarka sizlere olduğu gibi aktarııyorum.

‘’Nezir efendi !

Artık seni herkes tanıdı,

Sen iyi olan ne varsa onu istismar ettin,

Sözde milli görüşçüyüm diye geziyorsun, bu mu milli görüş senin için?

Sen nefsinin kölesi olmuş birisin,

Kendinden 30 yaş küçük birisiyle olup, sağa sola ahlak dersi vermeye çalışıyorsun,

Sen kendi yaptıklarının ortaya çıkmayacağını mı sandın?

Seni muhafazakar olarak bilen insanlar da seni tanıdılar, o insanları bile kendi çıkarların için kullandın,

İçindeki kötülüğü, ailene ve Bursa'ya yaşattın. Senin değer anlayışın bu mu?

Her türlü pisliğin içinden çıkıyorsun, her türlü ''KAOS'' hikayelerinin altından çıkıyorsun, Bursa'nın ekonomisine, şehrin geleceğine kendi çıkarların ve seni kullanan o ahlaksız anlayış için darbe vuruyorsun. Artık seni bu memleket tanıdı. Kendi ailesine bile bu kadar zulüm yapan bir insan ile mücadele etmeye devam edeceğiz...

İhanet, psikolojik şiddet, takiyye... İşte FETÖ imamının gerçek yüzü

Sosyal medya sayfasından saat başı yayınladığı terbiye sınırlarını aşan mesajlarını 'etik ve ahlak' kılıfına sokmaya çalışan, kendinden başka herkesi 'falsolu' gören FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun aile kurumunu da hiçe saydığı delilleriyle ortaya çıktı.

Yaptığı sözüm ona yayıncılıkla ve gazete adını verdiği müsvedde kağıdıyla Bursa'nın korkulu rüyası olan, belediyelere, şahıslara, şirketlere, sivil toplum örgütlerine yaka silktiren FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun kırdığı yeni cevizler ortalığa saçıldı. Her fırsatta sosyal medya hesabından insanlara güya ahlak dersi veren, kendi harici herkesin eksik ve hatalı olduğunu düşünecek kadar şizoid bir bakış açısına sahip olan Asaroğlu'nun kendi ailesini dahi nasıl parçaladığı dava dosyalarına düştü.

DEFALARCA İHANET!

Eşi tarafından Aile Mahkemesi'ne yapılan boşanma başvurusunda, Asaroğlu'na yönelttiği suçlamalar ve açıklamalar, kadına şiddetin bir kez daha gözler önüne serilmesine neden oldu. Asaroğlu'nun eşi, ilk olarak 2000 yılında olmak üzere defalarca Nezir'in kendisini aldattığını açıklayarak, Nezir'in belli dönemlerde ailesinin maddi-manevi hiçbir ihtiyacını karşılamadığını da kayıtlara geçirdi. 2007 yılında Olay Medya Grubu'na TMSF'nin el koyması sonucu yöneticilik şansı elde eden, Olay'ın kaynaklarını FETÖ'cülere peşkeş çektiği belgelerle ortaya çıkan Nezir Asaroğlu'nun orada da gönül maceralarına devam ettiği görüldü. Olay'da görev aldığı dönemde de eşine ihanet eden Nezir'in, kurumda çalışan bir kadınla beraber olmak için Yalova'ya gittiği, bu durumu daha sonra eşine itiraf etmek zorunda kaldığı da dilekçede yer aldı.

30 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİDEN TACİZ

Olay günlerinde eşine karşı bu ihaneti sonrasında sözde 'nedamet' getirerek af dileyen Nezir Asaroğlu'nun 4 çocuğuna rağmen bu ahlaksız tutumunu devam ettirdiği de gözler önüne serildi. Bu kez hali hazırda sahibi olduğu 'Şehir' isimli gazete benzeri yayında görev alan S. isimli kadınla eşini aldatan Nezir, bu kez telefonundaki mesajlardan dolayı yakayı ele verdi. Yaşanan bu olay sonrası S., işten çıkarılırken, Nezir'in söz konusu kadınla kaçamaklarına devam ettiğinin bizzat mağdure tarafından görüldüğü kayıtlara geçti. Öyle ki, 2017'de yine aynı kadınla Kurşunlu'da eşine yakalanan Nezir, tekrar eşinden af dileyerek bir şans daha elde etse de S. isimli kadının Nezir'in eşine taciz boyutuna varan mesajlar ve mailler gönderdiği de dava dosyasında yer aldı. Nezir'in eşini aldattığı S.'nin kendisinden 30 yaş küçük olduğu, S.'nin banka hesabına düzenli olarak para gönderdiği de dilekçede kendine yer buldu.

PSİKOLOJİK ŞİDDET

26 yıllık evliliklerinin 18 yılında ihanet ve geçimsizlikle karşı karşıya geldiğini ancak 4 çocukları ve aile birliğinin bozulmaması adına boşanmaktan defalarca vazgeçtiğini anlatan Nezir'in eşinin, dava dosyasında kendine yöneltilen şiddetle ilgili anlattığı bölüm ise, yaşanan acziyetin ve kifayetsizliğin en net örneklerinden biri oldu: "Evlilik sürecinde müvekkilimin bebeğine hamile olduğu dönemde dahi kendisini kötü hissettiği ve bu nedenle yemek yapamadığı bir günde Nezir Asaroğlu eve gelmiş ve yemek yapılmadığını görünce müvekkilimin başından aşağıya çiğ et dökmüştür. Müvekkilimin evlenmeden önceki en önemli eş kriteri aynı dini değerlere sahip olan, namaz kılan dürüst, saygılı bir eş istemiştir. Asaroğlu, kendisini bu kriterlere uygunmuş gibi gösterse de sadakat yükümlülüğüne aykırı davrandığı gibi, namaz kılma v.s. gibi alışkanlıklarının da olmadığını görmüştür..."

EŞİ SAYESİNDE AYAKTA DURMUŞ

Yaşanan tüm bu psikolojik şiddetin ve sonu gelmez ihanetlerin sebebiyle Nezir'e 'anlaşmalı boşanmayı' öneren kadına "Boşanırsan beş parasız kalırsın, üzerimdeki her şeyi satar kaçarım" şeklinde tehditler savuran Nezir'in, çalkantılı ticari hayatı boyunca eşinin destekleriyle ayakta durmaya çalıştığı da dilekçede yer aldı. Bugünlerde FETÖ yöntemleri olan tehdit, baskı ve şantaj sayesinde hatırı sayılır bir servet sahibi olan Nezir'in, 'gazete patronu' olmadan önceki işsiz dönemlerinde de eşinin sayesinde geçimini sağladığı ortaya çıktı. Yaşanan tüm bu olaylar sonrasında geri dönülmez noktaya gelinirken, Nezir'in eşinin toplamda aylık 20 bin TL nafaka ile 700 bin TL'lik tazminat talep ettiği de dosyada yer aldı.

Yıllarca, 'Ele verir talkını' mantığı ile insanlara türlü hakaretler eden Nezir'in söz konusu dilekçe sayesinde ne denli nefsinin kölesi olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Sözde muhafazakar yaşantısı ile AK Parti ve seçmenine mavi boncuk dağıtan, bu sayede servetine servet katan FETÖ'nün medya imamının kirli maskesi de düşmüş oldu.

Aile kurumunun kutsallığına zarar vermekten çekinmeyen, 26 yıllık eşi ve 4 çocuğunun annesine türlü psikolojik şiddet uygulayan ve defalarca ihanet eden Nezir'in utanmadan herkese ahlak dersi vermeye kalkmasını şu günlerde ibretle izliyoruz.

Pislikleri paçalarından akan, her türlü insani duyguyu istismar etmekten zerre çekinmeyen, tüm hayatını 'takiyye' ile geçiren, kendisi ile aynı meşrepten olan zevat ile koca Bursa'ya hükümdar olmaya çalışan bu zatın yaptıklarını da kamuoyunun takdirine bırakıyoruz...’’

Şimdi bu iddia edilen konularla ilgili hala Nezir Asaroğlunun açıklama yapmadığını aktarmak isterim.

Şayet bu iddialar asılsızca açıklama yapmasını ve kamuoyunu bilgilendirrmesini bekliyoruz.

Yoksa ki Nezir Asaroğlu kafasını kuma gömerek bu işlerden sıyrılamıyacağını zannetmesin?

Bizler bu konunun takipcissi olmaya devam edeceğiz.

Eee Nezier efendi hadi bakalım başkalarına iftiralar atıyordun şimdi bu konularla ilgili sana yazılanlarla ilgili bir şeyler yaz bizde görelim bakalım.

Yoksa sanada mı biriler iftira attı?

Yoksa yazılan yazıların hepsi doğru mu?

Cevap hakkı sözde dava adamı olan Nezir Asaroğlu’nda!

Bizler beklemeye devam edeceğiz…

Taki açıklama yapıncaya kadar….

Bizi izlemeye devam edin.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner22

banner21