Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bulunan Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından her gün ilçenin farklı noktalarından taşıma yolu ile gelen öğrencileri için, Süleymanşah Anadolu İmam Hatip Lisesi yemekhanesinde öğle yemeği pişiriliyor.
Burada öğrenciler tarafından hazırlanan yemekler özenle hazırlanıp Orhangazi'de 973 taşımalı sistemle gelen öğrencilere ücretsiz bir şekilde veriliyor.
İlçe milli eğitim müdürü Mustafa Sakarya'da önceki gün taşımalı sistemle gelen 973 öğrenciye her gün sıcak yemek pişiren Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek bölümü öğrencilerini yemekhanede ziyaret edip özverili başarılarından dolayı tebrik ederek, şef stajyer öğrenci ve yemekhane personeline teşekkür belgesi verdi ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.