Geçtiğimiz aylarda yaşamını yitiren Milli Sporcu Emir Buğra Gencan’ı rahmetle anan
Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Şampiyonada mücadele edecek olan tüm
sporcularımıza başarılar diliyorum ve onların bu aşamaya gelmesinde büyük payı olan
ailelerini ve antrenörlerini kutluyorum” dedi.
YILDIRIM BİR ŞAMPİYONAYA DAHA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
Yıldırım Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Karate Federasyonu Bursa İl Temsilciliği’nin gerçekleştirdiği Emir Buğra Gencan Bursa Karate Ligi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde başladı. 26 Mayıs’ta start verilen müsabakalar temmuz ayına kadar sürecek. 3 etapta devam edecek yarışmalarda 40 şehir, 124 kulüpten katılan 900 sporcu şampiyonluk için kıyasıya mücadele verecek.
28 Mayıs 2024 Salı 12:15